TopTip

Už čoskoro vo vysielaní: Staňte sa patrónom Rádia LUMEN a získajte víkendový wellness pobyt!

Staňte sa patrónom Rádia LUMEN a získajte víkendový wellness pobyt!

Ľudia si od nepamäti volili ochrancov, ktorých nazývali patróni. My si volíme VÁS. Pridajte sa k zástupom pozemských patrónov a staňte sa ochrancom vášho Rádia Lumen. Navyše teraz môžete vyhrať exkluzívny wellness pobyt v kúpeľoch Brusno!

Ako bude súťaž prebiehať?

Ak sa v tomto období aj VY pridáte k tisíckam našich  patrónov môžete získať víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v kúpeľoch Brusno. Navyše od 6. marca každý pracovný deň odmeníme v Lumenfóre jedného nového patróna Rádia Lumen, ktorý získa elektrický mlynček na korenie do kuchyne. Neviete však ani dňa, ani hodiny kedy súťaž skončí, a kedy vyhlásime meno výhercu wellness pobytu v Brusne. Preto neváhajte a staňte sa patrónom ešte dnes!

Elektrický mlynček od Tescomy

Kto sa môže stať patrónom Rádia Lumen?

Patrónom Rádia Lumen sa môžete stať tak, že vyplníte online formulár na http://www.lumen.sk/lumen-klub-prihlaska.html, alebo si stiahnete prihlášku do Lumen klubu na http://www.lumen.sk/lumen-klub.html, vyplníte ju a pošlete na adresu vistiakova@lumen.sk. Ak nemáte prístup na internet, o prihlášku môžete požiadať aj na telef.číslach:

048/471 08 12

048/471 08 31

048/471 08 34

Vyplnenú nám ju zašlete, v deň keď ju zaregistrujeme sa stávate patrónom a máte šancu vyhrať vecné ceny. Minimálny vek pre patróna je 18 rokov.

Kúpele Brusno

Počúvajte nás každý pracovný deň o 9:10 a 14:10 a dozviete sa viac. Vždy o 14:10 vyhlásime výhercu elektrického mlynčeka na korenie do kuchyne. Neviete však ani dňa, ani hodiny kedy budeme hrať o wellnes pobyt. Kľúčom k úspechu je stať sa patrónom Rádia Lumen ešte dnes a výhra môže byť vaša!

Podobné články

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 21.05.2018

  • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
  • Evanjelizačný úmysel apoštolátu modlitby na máj: Aby veriaci laici uskutočňovali svoje osobitné poslanie tak, že budú tvorivo odpovedať na výzvy súčasného sveta.
  • Úmysel KBS na máj: Nech sa v našom živote, aj v živote farnosti i celej spoločnosti, prejaví naša mariánska zbožnosť.
  • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
  • Za Katarínu, za dobrého životného partnera, za zdravie a Božie požehnanie. Helena
  • ZA BOŽIU POMOC PRI ŠTÁTNICIACH
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.