TopTip

Z domova
Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

Problémy s novým webom lumen.sk? Radi pomôžeme!

zdroj foto: flickr.com, rawpixel.com - CC licencia

Nový web lumen.sk, ktorý vám ponúkame od mesiaca máj priniesol množstvo nových funkcii. Ak vám niektoré nefungujú, zrejme ide o nastavenie vášho počítača. 

Medzi hlavné novinky na našom webe patrí vynovený player živého vysielania, aktuálny program, archív naposledy odvysielaných relácii, či predpoveď počasia s meteorológom Petrom Jurčovičom z ranného vysielania (všetko vpravo). Ak vám niektorá z týchto vecí nefunguje, odporúčame stlačiť súčasne tlačidlá ctrl+F5 na klávesnici vášho počítača. Po tejto úprave zvyčajne všetky funkcie internetovej stránky pracujú bezchybne. 

V prípade problémov orientácie v archíve vám odporúčame hľadať vami žiadané relácie v zložke RELÁCIE (vo vrchnej časti schránky). Tam ich nájdete roztriedené podľa zamerania. Po kliknutí na názov vyhľadávanej relácie sa vám zobrazia naposledy uložené časti. Archív Rádia LUMEN z predošlej verzie stránky bol zachovaný a je k dispozícii v pôvodnom rozsahu.

V prípade záujmu o podporu nášho rádia stačí kliknúť na ľavej strane na pohyblivé tlačidlo PODPORTE VAŠE RÁDIO, prípadne LUMEN klub. 

S novou verziou webstránky prinášame aj vyhovujúce zobrazenie pre mobilné zariadenia. Aj túto možnosť môžete využiť v prípade, že si radi pozriete aktuálne informácie o Rádiu LUMEN napríklad vo svojom mobilnom telefóne s pripojením na internet.

V prípade nejasností a otázok ohľadom vynovenej internetovej stránky sa na nás môžete obrátiť e-mailom na adresu: novak@lumen.sk

Podobné články

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Vaše úmysly 21.06.2018

 • Milí poslucháči, svoje úmysly modlitieb nám posielajte emailom na umysel@lumen.sk
 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na jún: Aby sociálne siete vyzdvihovali solidaritu a rešpektovali druhých v ich odlišnostiach.
 • Úmysel KBS na jún: Nech sú prvoprijímajúci živo začlenení do života spoločenstiev našich farností.
 • Modlí sa o. Juraj Spuchľák, riaditeľ Rádia Lumen.
 • Za uzdravenie pre ocka Petra
 • Za obrátenie a duchovné uzdravenie manžela Pavla a za posilu vo viere a dôvere v Boha, ako aj za synov a ich rodiny. Mária
 • Za uzdravenie z duševnej choroby syna Juraja a dar živej viery a dobré vzťahy v celej širokej rodine. Mama
 • Za šťastnú operáciu pre babku Margitu. Eva
 • Za zázrak, odpustenie a zmierenie sa s mojím manželom a záchranu našej rodiny. Veronika
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.