aktuality

Z domova | | PR oddelenie

Patróni Rádia LUMEN na návšteve v našom štúdiu

Z domova

Stretnutie manželov Smolkovcov s otcom biskupom Andrejom Imrichom a kňazmi z Rádia LUMEN

Aj vďaka Vám sme Rádio LUMEN! Táto veta znie z nášho vysielania pomerne často. Uvedomujeme si, že vaša podpora, či už modlitbová, alebo finančná je tým, vďaka čomu môžeme fungovať aj naďalej. Vďaku z našej strany chceme prejaviť patrónom Rádia LUMEN atraktivnou súťažou o pobyt v Banskej Bystrici. Jej prvé kolo máme za sebou a privítali sme patrónov z Kysúc.

uvítací obed s otcom Jánom Sabolom

Pani Terézia Smolková z Oščadnice sa patrónom Rádia LUMEN stala len pred niekoľkými týždňami. LUMEN počúva takmer celý deň a naše vysielanie veľmi dobre pozná. Avšak ani vo sne by jej nenapadlo, že o pár dní od vyplnenia prihlášky za patróna jej zavolá redaktor Ivo Novák s radostnou správou: "Ja som v živote nikdy nič nevyhrala, bola som z toho prekvapená. Som šťastná, že som sa sem mohla dostať a toto všetko vidieť. Odporúčam to každému, kto je priaznivcom Rádia LUMEN dostať sa na takýto pobyt," hovorí pani Terézia Smolková

Ulicami Banskej Bystrice s redaktorom Ivom Novákom

Spolu s manželom Miroslavom sa im počas soboty 8.4. venoval redaktor Ivo Novák. Spoločný program začal obedom s otcom Jánom Sabolom, hovorcom LUMEN klubu a pokračoval návštevou Starých Hôr. Pani Terézia už dávno túžila navštíviť práve toto pútnické miesto a týždeň pred Veľkou Nocou sa jej tento sen splnil: "Vždy som sa tam raz chcela dostať. Bolo tam krásne, úžasný pokoj."

manželia Smolkovci na Starých Horách

V sobotu podvečer absolvovali s manželom aj súkromnú prehliadku Rádia LUMEN a tiež Katedrály sv. Františka Xaverského. Vrcholom celého dňa bolo stretnutie s biskupom Andrejom Imrichom, ktorý viedol duchovné cvičenia v Rádia LUMEN: "Mali sme to šťastie stretnúť sa s otcom biskupom, bol veľmi milý a inak všetci v Rádiu LUMEN tu boli veľmi milí a ochotne nám ukázali ako pracujú. Každý poslucháč by mal z tohto veľký zážitok."

Na záver návštevy fotografia z nášho štúdia

Manželia Smolkovci sa na chvíľu ocitli aj za reportážnym mikrofónom Rádia LUMEN a po nocľahu v Banskej Bystrici strávili nedeľu oddychom v centre mesta. Toto všetko môžete zažiť aj vy. Ďalšia súťaž o pobyt v Banskej Bystrici a v Rádiu LUMEN je tu už čoskoro. Stačí sa stať patrónom Rádia LUMEN a možno tu nabudúce privítame práve vás!