aktuality

Novinka | | PR oddelenie

Narodeniny Rádia LUMEN sú aj moje narodeniny!

Novinka

Oslavujete narodeniny v ten istý deň ako my? Tak potom hľadáme práve Vás! Ak ste sa narodili 7. apríla, ste naším poslucháčom, no ešte nie ste naším patrónom, staňte sa ním čím skôr. Pripravili sme pre vás neopakovateľné narodeninové prekvapenie.

Katolícke Rádio Lumen oslavuje 25 rokov a Vy môžete byť pri tom! 6. apríla 2018 sa v Banskej Bystrici uskutoční slávnostný galavečer, ktorého cieľom je pripomenúť si existenciu Rádia LUMEN, poslanie a miesto v srdciach veriacich v spoločnosti kresťanov- katolíkov, poohliadnúť sa, poďakovať a zavďačiť sa tým, ktorí stáli a dodnes stoja a podporujú šírenie evanjelia pri príležitosti okrúhleho 25. výročia.

Dobrá správa je, že na galavečer pozývame aj jedného z našich patrónov. Podmienkou však je, aby sa Váš dátum narodenia zhodoval s dátum našich narodenín - teda 7.aprílom. Ak ste narodený/á 7.4. v akomkoľvek roku a zavoláte nám na číslo 048 471 0831, možno práve Vás vyberieme a pozveme na galavečer. Tak neváhajte! Veľmi radi Vás privítame v spoločnosti celého tímu rádia, priateľov a dobrodincov, ktorí budú prítomní. Moderátorom večera je Štefan Bučko. V programe vystúpi Acapella For You a Ťažká muzika z Terchovej.

V roku 1993 na Zelený štvrtok sa prvýkrát zo slovenského éteru ozvalo Rádio Mária, ktoré sa o rok premenovalo na Rádio Lumen. Už celých 25 rokov mnoho zapálených a odhodlaných ľudí buduje dielo Pána, aby sa dobrá zvesť o našom Spasiteľovi šírila nielen na Slovensku, ale po celom svete. Vďaka 31 frekvenciám pokrývame dnes 85% územia SK. A chceme ísť ešte ďalej. Pevne veríme, že aj vďaka vám, ktorí nás neprestajne podporujete, sa nám to podarí.

Ďakujeme!