TopTip

Prečo dať 2% z daní na podporu Rádia LUMEN?

Prečo dať 2% z daní na podporu Rádia LUMEN?

Vysielanie slovenského katolíckeho rádia nie je samozrejmosťou. Pestrosť nášho programu vo finančne náročnom roku zachováme len s vašou pomocou. Tlačivo nájdete TU.

Devízou Rádia LUMEN je pestrosť jeho programu. Prinášame vám priame prenosy liturgických slávení z celého Slovenska. Cez rozhlas vnášame atmosféru hlavných pútí z pútnických miest z celého Slovenska. Aj vo všedných dňoch sa striedajú priame prenosy zo západu, stredu i východu. To všetko si vyžaduje financie a nasadenie ľudského potenciálu. 

Robíme to s láskou a robíme to pre vás. Prinášame tiež každodenné spravodajstvo z domova i zo sveta. Nebojíme sa ísť aj do citlivých tém v živote veriaceho človeka. Nejdeme len po povrchu ale v duchovnej publicistike venujeme svoju pozornosť cirkevným autoritám, inšpiratívnym ľuďom a aj obyčajnému človeku. 

Vysvetľujeme aktuálne dianie v cirkvi, pýtame sa na vaše názory. Hráme najviac slovenskej hudby a sme stále jediným slovenským katolíckym rádiom bez finančnej podpory zo zahraničia. Načúvame našim otcom biskupom, snažíme sa sledovať najnovšie trendy a ponúkať svoje služby v modernej podobe aj na online platformách. 

Malé rádio s veľkým poslaním

Do roku 2023 vchádzame s vierou, že dobrotivý Boh si svoje dielo udrží aj skrze pomoc jednotlivých darcov. Sme v situácii, keď zvýšené platby za elektrinu na našich 36 vysielačoch na celom Slovensku vysoko prevyšujú naše finančné možnosti. V našom úsilí o záchranu rádia sa uchádzame i o vašu pomoc z 2% z daní za rok 2022. 

Potrebujeme vás viac ako inokedy!

TLAČIVO na poukázenie 2% pre neziskovú organizáciu PRE LUMEN - klikni TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Progetto di casa a più piani con garage.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.