TopTip

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose Foto: archív Dobrej noviny

Počas víkendu 11. a 12. decembra 2021 sa uskutočnia sväté omše spojené s vyslaním koledníkov Dobrej noviny. Jednu z nich si budete môcť vypočuť aj vo vysielaní Rádia LUMEN.

Vyslanie koledníkov sa uskutoční na viacerých miestach Slovenska. Priamy prenos z Banskej Bystrice si v sobotu predpoludním môžete nielen vypočuť ale aj pozrieť cez LIVE stream na facebooku Rádia LUMEN. 

V sobotu 11. decembra bude o 10:00 celebrovať v priamom prenose svätú omšu banskobystrický biskup Mons. Marián Chovanec v Katedrále svätého Františka Xaverského v Banskej Bystrici. 

Kolednícku akciu organizuje eRko – Hnutie kresťanských spoločenstiev detí v spolupráci s katolíckymi farnosťami v približne 1 270 mestách a obciach na celom Slovensku.

Finančne je možné zbierku podporiť na čísle účtu SK77 1100 0000 0029 4045 7894 alebo online na www.dobranovina.sk/podporim Verejná zbierka Dobrá novina – 27. ročník je zapísaná v registri verejných zbierok MV SR pod č. 000- 2021-018310 zo dňa 21. 5. 2021 na všeobecne prospešný účel rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.