TopTip

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Vyslanie koledníkov Dobrej noviny v našom priamom prenose

Tradičné vysielacie sv. omše pre koledníkov Dobrej noviny sa konajú len v obmedzenom režime. Rádio LUMEN odvysiela priamy prenos v sobotu o 10:00.

Pandémia ovplyvnila aj vyslanie koledníkov Dobrej noviny. Organizátori ho odporúčajú vykonať len na farskej úrovni. Do vybraných farností zavíta aj miestny diecézny biskup. Z jednej takejto svätej omše vám prinesie Rádio LUMEN priamy prenos. Z tohto dôvodu nás čaká upravený program nášho vysielania v sobotu 12. decembra ráno:

06:00 Ranné spojenie (Andrea Čelková)
08:30 Kláštory a rehoľný život - repríza z nedele 06.12.2020
09:00 Viera do vrecka (Andrea Čelková)
10:00 Emauzy - mimoriadny prenos: Priamy prenos sv. omše z Baziliky sv. Kríža v Kežmarku spojenej s požehnaním a vyslaním koledníkov Dobrej noviny. Hlavný celebrant: Mons. Ján Kuboš, diecézny administrátor Spišskej diecézy, koncelebruje František Trstenský, dekan farár farnosti Kežmarok.
12:00 Anjel Pána

Z pôvodného programu vypadáva: 8:30 Emauzy - omša ráno, 10:30 Fujarôčka moja - repríza

Koledníckej akcii Dobrá novina a jej priebehu v pandemickej situácii sa budeme venovať aj vo večernej relácii Od ucha k duchu v sobotu 12. decembra o 20:15.

 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 20.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.