TopTip

Vyhrajte lístky na koncert Piotra Rubika v Bratislave!

Vyhrajte lístky na koncert Piotra Rubika v Bratislave!

Na koncerte v sobotu 10. decembra vystúpia vynikajúci sólisti a aj hudobní hostia Sima Magušinová a vokálna skupina FRAGILE. 

Jedinečné hudobné stretnutie Piotra Rubika a hostí zo Slovenska.
Na koncerte jeho najväčších hitov vystúpia vynikajúci sólisti Agnieszka Przekupień, Marta Moszczynska, Marcin Januszkiewicz a Michał Gasz, ktorí spolu s Piotrom Rubikom a hudobnou skupinou predstavia nové a niekedy neočakávané interpretácie obľúbených piesní: Straznik raju, Most dwojga serc, Sweat Sie nie konczy, Niech mow, Psalm dla ciebie,Psalm kochania, Milosc to slowa dwa a mnohé ďaľšie.

Okrem toho sa na koncerte predstavia ako hostia obľúbení slovenskí speváci a hudobníci, ktorí si spoločne na jednom pódiu zahrajú a zaspievajú s Piotrom Rubikom. Možete sa tešiť na Simu Magušinovú, či úspešnú vokálnu skupinu FRAGILE a ďalších umelcov, ktorých Vám budeme postupne predstavovať.

V najkrajšom období roka sa vráti na Slovensko obľúbený poľský skladateľ, dirigent a spevák Piotr RUBIK v netradičnom hudobnom spojení so slovenskými umelcami odohrajú nezabuduteľný koncert 10.12.2022 v NTC aréne v Bratislave.

Ako vyhrať 2 lístky na Piotra Rubika?

1. POČÚVAŤ

Počúvajte Rádio LUMEN v dňoch 21. - 25. novembra naozaj pozorne. Vždy o 10:50 a o 13:10 vám vo vysielaní povieme heslo daného dňa.

2. NAPÍSAŤ

Vašou úlohou je napísať heslo na naše sms čísla: 0911 913 933 alebo 0908 677 665. Napísaním hesla sa prihlásite do súťaže. 

3. ČAKAŤ

Následne jednému z prihlásených poslucháčov zavolá moderátor popoludňajšieho vysielania krátko po 14:00. Kľúčom k úspechu je, aby ste telefonický hovor prijali a aby ste na výzvu moderátora dokázali zopakovať heslo daného dňa. 

Ak sa vám podarí splniť tieto tri kroky, máte šancu vyhrať! Súťažíme každý pracovný deň v tomto týždni od 21. do 25. novembra.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Proyecto de casa unifamiliar fragmentada con salón y dormitorios independientes.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.