TopTip

Výherca druhého adventného kola: Sestra z covidového ARO oddelenia ďakuje najbližším

Výherca druhého adventného kola: Sestra z covidového ARO oddelenia ďakuje najbližším

Môžu v našej adventnej súťaži zabodovať len srdcervúce príbehy s napínavým dejom? Nie! Vyhrať môžete aj s úplne jednoduchým svedectvom. V druhom kole to bolo presne tak.

Ďakujeme za vaše stále trvajúce odhodlanie napĺňať rozhlasový éter príbehmi vďačnosti. Do druhého kola s témou Advent - čas vďačnosti rodine sme dostali opäť krásne príbehy, z ktorých sa viaceré dostali na náš web a aj do vysielania Rádia LUMEN. 

Vo finále tohto týždňa nás však oslovil pomerne krátky, jednoduchý a silný odkaz od poslucháčky Barbory, ktorá od nás vyhráva balíček cien: Kniha Snúbenci zo Spolku svätého Vojtecha, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka s logom Rádia LUMEN, káva z našej ponuky.

Tu je víťazný príbeh druhého kola súťaže Advent - čas vďačnosti:

V týchto časoch, keď je toho v práci naozaj veľa a človek sa vracia domov úplne vyšťavený, často emocionálne prázdny, som vďačná mojej rodine. Oni sú tí, ktorí mi dávajú silu, povzbudenie a nádej, že bude lepšie. Som totiž sestrička na covidovom ARO oddelení. Pán ma cez nich napĺňa milosťami a posilnením. A hoci veľakrát na mojej tvári absentuje úsmev alebo sa mi nechce večer s nimi hrať či rozprávať, oni toto celé s láskou prijímajú a sú trpezliví. Veria, že bude časom lepšie. Ježišove objatia a láskyplné pohladenia zažívam hlavne vďaka nim, hoc ja na ne neviem vždy adekvátne reagovať. 
Ďakujem Pane za dar rodiny. Za ich lásku, trpezlivosť a vieru. Ochraňuj a požehnávaj ich.

Po krátkom oddychu pokračujeme tretím kolom od nedele 12. decembra. Tému vďačnosti odhalíme v nedeľnom rannom vysielaní a na webe i sociálnych sieťach Rádia LUMEN.

Ako to funguje?

Počas štyroch adventných týždňov vám budeme ponúkať námety za čo byť vďačný. Vašou úlohou je napísať príbeh. Príbeh, ktorý nás v danom adventnom týždni najviac zaujme odmeníme vecnými cenami z Rádia LUMEN. Na záver súťaže sa jeden zo štyroch výhercov adventných kôl stane držiteľom hlavnej ceny (týždňového pobytu pre celú rodinu v Bešeňovej). Výhercu hlavnej ceny vyhlásime v Rannom spojení na Štedrý deň (24. decembra).

Ako sa zapojiť do súťaže?

Počas každej adventnej nedele ohlásime vo vysielaní a na našom webe tému daného adventného týždňa. Príbehy posielajte na sutaz@lumen.sk alebo poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Nezabudnite pripísať heslo: ADVENT - ČAS VĎAČNOSTI. Uzávierka súťažného týždňa je vždy vo štvrtok večer (posledný adventný týždeň už v stredu večer). Dovtedy je potrebné vaše príbehy doručiť elektronicky alebo klasickou poštou. Vaše listové príbehy preto odporúčame odosielať najneskôr v utorok v danom súťažnom týždni (v poslednom týždni už v pondelok).

Čo a kedy môžem vyhrať?

Každý adventný týždeň vždy v piatkovej Lumenáde o 10:10 (posledný týždeň už vo štvrtok) vyhlásime výhercu týždňového kola súťaže, ktorý získa vecné ceny: kniha Snúbenci, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka, káva.

Spomedzi štyroch týždňových výhercov získa jeden z nich vo finále súťaže darčekový poukaz na pobyt pre 4 osoby v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej. Pobyt sa vzťahuje na 5 po sebe nasledujúcich nocí. Víťazný príbeh vyhlásime v Rannom spojení 24. decembra.

Prečo sa do súťaže zapojiť?

Pomôžte nám do slovenského rozhlasového éteru vniesť príbehy vďačnosti. Uprostred mora reklám, náhlenia sa a nervozity vás pozývame spolu s nami tvoriť atmosféru vďačnosti. O vašich príbehoch budeme totiž počas celého adventu hovoriť v našom vysielaní.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.