TopTip

Vo sviatočnom svetielku na Božie narodenie pozývame k jasličkám

Vo sviatočnom svetielku na Božie narodenie pozývame k jasličkám Vyberte si z Betlehema svoju obľúbenú postavičku

Sviatočné svetielko bude 25. decembra výnimočné. Vyhodnotíme našu adventnú súťaž a priamo vo vysielaní si budete môcť vybrať svoju obľúbenú postavičku z betlehema.

Poznáte známu betlehemskú pieseň K jasličkám by som aj ja rád bežal...? Priamo k jasličkám, kde sa narodil Ježiško, budeme bežať v našom Sviatočnom svetielku 25. decembra o 10:20. Dobre si pozrite obrázok týchto jasličiek. V našej minisúťaži si môžete jednu postavičku z betlehema a my vám položíme súťažnú otázku, ktorá súvisí s touto postavičkou. A môžu to byť aj zvieratká. Do svetielka sa nám budete môcť dovolať priamo do štúdia počas nášho vysielania od 10:20 do 12:00 a vyhrať cenu: kniha Podeľme sa s múdrosťou (pápež František a priatelia).

Vyhodnotíme adventnú súťaž

Zapojili ste sa so svojimi deťmi a vnúčatami do našej adventnej súťaže? Priamo vo vysielaní so Sviatočnom svetielku 25. decembra (10:20-12:00) vyhlásime mená výhercov pekných cien z Rádia LUMEN. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.