TopTip

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Klokočov a Nitra Kalvária

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Klokočov a Nitra Kalvária Kalvária v Nitre

V sobotu odvysielame priamy prenos archijerejskej liturgie z pútnického miesta Klokočov. V nedeľu sa v priamom prenose dostaneme na púť rodín na nitriansku kalváriu.

Eparchiálna odpustová slávnosť v Klokočove sa začína už v piatok 13. augusta. Do vysielania Rádia LUMEN zaradíme priamy prenos zo sobotného večera. V predvečer sviatku Zosnutia presvätej Bohorodičky budete počuť Archijerejskú svätú liturgiu  z eparchiálneho mariánskeho pútnického miesta Košickej eparchie v Klokočove. Hlavným celebrantom bude vladyka Cyril Vasiľ, aricibiskup. Priamy prenos sa začína v sobotu 14. augusta o 20:00.

Pravidelná sobotná relácia Od ucha k duchu sa preto presunie až na 21:30. Náboženský redaktor Pavol Jurčaga prinesie tému S Máriou a Jozefom na ceste za Ježišom. Jeho hosťom bude prof. František Trstenský, dekan farár v Kežmarku.

V nedeľu vás pozývame vypočuť si priamy prenos z púte na Kalvárii v Nitre. Pri príležitosti slávnosti Nanebovzatia Panny Márie bude svätú omšu 15. augusta o 10:00 v priamom prenose Rádia LUMEN sláviť Mons. Viliam Judák, nitriansky diecézny biskup. 

Do vašej pozornosti dávame aj relácie Pútnický víkend venované týmto dvom pútnickým miestam:

Pútnický víkend Klokočov ARCHÍV

Pútnický víkend Nitra Kalvária ARCHÍV

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.