TopTip

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Gaboltov a Skalka

VÍKENDOVÉ PRIAME PRENOSY: Gaboltov a Skalka Archívna snímka z púte Rádia LUMEN na Skalke nad Váhom

V sobotu vás zavedieme do diecéznej svätyne Košickej arcidiecézy a v nedeľu do diecéznej svätyne Nitrianskej diecézy. Vysielame z Gaboltova a zo Skalky.

Arcidiecézna púť v Gaboltove ponúka počas víkendu 16. a 17 .júla bohatý program. Začínajú v sobotu o 11:00. V priamom prenose Rádia LUMEN sa do Gaboltova dostaneme v sobotu večer o 18:00. Pútnický program pokračuje kultúrnym programom a modlitbami aj počas noci. Dvojdňový program pre ctiteľov Panny Márie z hory Karmel vyvrcholí nedeľnou svätou omšou o 10:30, ktorú bude celebrovať Mons. Ján Kuboš, spišský diecézny administrátor. 

SOBOTA 16. 7. 2022 - MIMORIADNY PROGRAM RÁDIA LUMEN

18:00 Priamy prenos sv. omše z Arcidiecéznej púte v Gaboltove. Hlavný celebrant: Mons. Marek Forgáč, košický pomocný biskup.
19:15 Ruženec
19:45 Rádio Vatikán

Pri príležitosti sviatku sv. Andreja -Svorada a Beňadika, patrónov Nitrianskej diecézy, sa v dňoch 16.-17. júla 2022 v Skalke nad Váhom uskutoční tradičná púť na Skalke. Súčasťou programu púte bude vernisáž z diel Medzinárodného výtvarno-literárneho sympózia Ora et Ars 2022, celonočné eucharistické bdenie, moderovaná adorácia, ako aj možnosť pristúpenia k sviatosti zmierenia a modlitba posv. ruženca počas oboch dní.

Rádio LUMEN odvysiela zo Skalky priamy prenos v nedeľu 17. júla o 10:30. V areáli diecéznej svätyne nájdete aj stánok Rádia LUMEN. Využite možnosť zapísať si úmysel vašej modlitby do vysielania Rádia LUMEN alebo potešte vašich blízkych pekným suvenírom s logom Rádia LUMEN. 

NEDEĽA 17. 7. 2022MIMORIADNY PROGRAM RÁDIA LUMEN

06:00 Ranné spojenie
08:30 Sviatočné svetielko
10:00 Kláštory a rehoľný život
10:30 Priamy prenos sv. omše z Púte na Skalke k sv. Andrejovi-Svoradovi a Beňadikovi, patrónom Nitrianskej diecézy. Hlavný celebrant: Mons Viliam Judák, nitriansky diecézny biskup.
12:00 Anjel Pána s pápežom Františkom

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
House with shed roof and skylights to illuminate the living room.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.