TopTip

V sobotu 1. mája budeme Srdcom v Krakove

V sobotu 1. mája budeme Srdcom v Krakove

Ani tento rok sa žiaľ nedostaneme na našu tradičnú púť do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove. Srdcom tam pôjdeme už v sobotu v našom vysielaní.

Množstvo podujatí a stretnutí, na ktoré sme sa tento rok tešili bolo opäť zrušených, či presunutých na iný termín. Podobne to bolo aj v prípade našej rozhlasovej púte do Krakova. Ešte pred rokom sme dúfali, že 16. ročník sa predsa len uskutoční na jeseň. Dnes vieme, že ani tento rok sa to nepodarí. „V Rádiu LUMEN sme si aj po roku povedali, že putovať  predsa len budeme. Znova sme pripravili špeciálny program s názvom SRDCOM V KRAKOVE. Poslucháči, ktorí možno už dlho plánovali ísť na našu púť a tešili sa na ňu, by nemali premeškať naše mimoriadne vysielanie. Budete sa s nami cítiť presne tak, ako keby sme v Krakove skutočne boli. Jediný rozdiel bude v tom, že všetko sa odvysiela z Banskej Bystrice," približuje ideu pútnickeho dňa Radovan Pavlík, riaditeľ PRE LUMEN n.o. 

PÚTNICKÝ PROGRAM V SOBOTU 1. MÁJA 2021

06:00 Ranné kontaktné vysielanie s Martinom Šajgalíkom o našich púťach v Krakove naživo zo štúdia v Banskej Bystrici s možnosťou zapojenia sa do vysielania cez SMS, maily alebo Facebook Rádia LUMEN.
08:30 Priamy prenos svätej omše z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici s májovou pobožnosťou a eucharistickou adoráciou. Hlavný celebrant d. p. Jozef Bagin.
10:30 Srdcom v Krakove: Príhovory vedenia Rádia LUMEN a spomienka na kazateľov, ktorí boli s nami na rozhlasových púťach v Krakove a už nás predišli do večnosti: Mons. Rudolf Baláž, Mons. František Tondra, Mons. Štefan Sečka. (zostavil Pavol Jurčaga, náboženský redaktor)
12:00 Modlitba Raduj sa Nebies Kráľovná Za všetkých poslucháčov Rádia LUMEN.
12:10 Piesne prepojené s témou Božieho milosrdenstva.
13:00 Rozhlasová hra  Milosrdenstvo v duši - svätá Faustína Kowalská
14:00 Vyznania - repríza
15:00 Korunka Božieho milosrdenstva

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.