TopTip

Z domova
Už zajtra (11.9.) sa začína jedinečná ženská konferencia NESPÚTANÁ

Už zajtra (11.9.) sa začína jedinečná ženská konferencia NESPÚTANÁ

Už zajtra sa uskutoční v Banskej Bystrici Ženská konferencia Nespútaná 2020 s názvom Esencia. Hoci fyzická kapacita je už naplnená, dobrou správou je, že záujemkyne sa môžu stále prihlásiť a zažiť konferenciu prvýkrát aj ONLINE. Konferencia venovaná špeciálne ženám začne piatok o 18.00 hod. a bude prebiehať do soboty večera.

PROGRAM, KTORÝ SA OPLATÍ ZAŽIŤ

Program ženskej konferencie ponúka kvalitné obsadenie hostí, ktorých sa určite oplatí počuť.

Mária Škovierová, Zuzana Petrová a Lucia Kuková sú hlavné rečníčky konferencie. Účastníčky svojimi slovami prevedú zo Záhrady, cez Púšť až do Oázy, pričom tieto miesta predstavujú názvy prednáškových blokov. Modlitby počas konferencie povedú kapely BBC Worship, F6, ESPÉ a Jedno.tu - zoskupenie umelcov, ktoré bude sprevádzať sobotnú svätú omšu. Súčasťou programu bude tiež blok s názvom Inšpiruj sa - diskusia s hostkami Mirkou Čulagovou a Klárou Neslušanovou. Dobrá káva, priestor na rozhovory či nákupy je spojenie vecí, ktoré na ženskej konferencii nebude chýbať ani tento rok. Účastníčky si môžu nakúpiť v „sekáči“, kde nájdu nosené, ale zachovalé kúsky oblečenia za symbolickú sumu.

DO KEDY JE MOŽNÉ KÚPIŤ VSTUPENKY?

Záujemkyne si môžu zakúpiť vstupenky do začiatku programu a dokonca aj v jeho priebehu - vždy 15 minút pred začiatkom jednotlivých blokov. Organizátori však upozorňujú, že je potrebné dodržať uvedený čas, pretože v prípade meškania sa daný blok programu nebude dať pozrieť hneď. Preto odporúčajú zakúpenie vstupenky ešte pred začiatkom celej konferencie, aby bol zážitok z konferencie skutočne nerušený. Online vstupenku na konferenciu nájdete na stránke: nesputana.godzone.sk

ZÁZNAM Z KONFERENCIE 7 DNÍ V ARCHÍVE

V prípade, že účastníčky nemôžu zažiť konferenciu naživo a majú zakúpený lístok alebo jeho kúpu stále zvažujú, organizátori majú riešenie. Ženská konferencia bude dostupná 7 DNÍ V ARCHÍVE pre ženy, ktoré si vstupenku zakúpia vopred alebo počas programu. Samozrejme pre účastníčky, ktoré si budú chcieť pozrieť programové bloky ešte raz, bude konferencia v archíve tiež dostupná 7 dní.

Ak stále váhate, či sa konferencie zúčastniť, v krátkom zostrihovom videu nájdete, ako vyzeral minulý ročník ženskej konferencie.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 18.09.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby nebolo drancované prírodné bohatstvo našej planéty, ale aby sa využívalo a rozdeľovalo primerane a spravodlivo
  • Úmysel KBS na september: Aby učitelia viedli svojich žiakov k pravým morálnym i duchovným hodnotám
  • Modlí sa o. Ján Krupa.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za obrátenie a Božie požehnanie pre Zuzku, Veroniku, Eriku a Tomáša. Iveta
  • Za dar viery pre manželku a synčeka a za dar pokoja v rodine. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.