TopTip

Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi

Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi

Očakávaná Godzone konferencia, modlitebné stretnutie všetkých generácii, sa uskutoční už tento víkend 29. a 30.4 2022, v banskobystrickej športovej hale Štiavničky, po dvoch rokoch konečne bez obmedzení! 

Téma konferencie: Hlavu hore!, je pozvaním z listu Kolosanom, „Ak ste teda boli spolu s Kristom vzkriesení, hľadajte to, čo je hore, kde Kristus sedí po pravici Boha.”Kol3,1.

Mať „hlavu hore“, mať Kristovu myseľ a nestarostiť sa o veci tohto sveta, je podľa organizátorov odpoveďou na všetky naše otázky a situácie, v ktorých stojíme.

Myšlienky konferencie približuje vo videu aj riaditeľ evanjelizačného projektu Godzone, Július Slovák.

Ako taká konferencia vyzerá?

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie, plné modlitieb chvál za účasti známych worshipových kapiel, príhovorov rečníkov, diskusii, modlitieb, mimo pódiových aktivít, svätej omše, posedení pri dobrej káve a mnohého ďalšieho. Konferencia je snahou o pokračovanie v myšlienkach Godzone tour a vstupovanie do hĺbky Božej prítomnosti spoločenstva veriacich.

 

Otvorenie ročníka 2022 povedie chválová kapela Timothy, v súhre s Júliusom Slovákom, ktorý bude hovoriť na tému „Myslite na to, čo je hore“. Piatkový večer bude zároveň večerom diskusii, svedectiev a modlitieb. Sobotný program odštartuje zoskupenie Godzone Worship a rečník Marián Lipovský, ktorí budú účastníkov viesť do „Návratu k podstate uctievania“. Svätú omšu bude sláviť redemptorista Jozef Mihok v sprievode kapely Maranatha. Neskôr čaká účastníkov inšpiratívne poobedie s hosťami, príbehmi a hudbou v podobe už tradičnej zábavnej i hĺbavej „Mix session“ a záverečný blok povedie otec Ján Buc v téme „Jednota a bratstvo“ spolu s modlitbami kapely ESPÉ.

Prezenčne aj online

Po dvoch rokoch obmedzení sa Godzone konferencia presúva späť do prezenčnej podoby, no organizátori ponechali účastníkom možnosť pripojiť sa k programu aj online. Predpredaj lístkov na podujatie končí už v stredu 27.4.2022. Všetky informácie o možnostiach vstupov, nájdu záujemcovia na stránke podujatia konferencia.godzone.sk

Konferencia aj pre deti

Godzone konferencia je skutočne konferenciou všetkých generácii a už niekoľko rokov je paralelnou súčasťou Godzone konferencie aj tzv. detská konferencia, tento rok v téme Sedem divov neba. Víziou detskej konferencie je zvestovať Božie kráľovstvo aj deťom, upevňovať ich v identite kráľovských detí a prinášať im Božiu blízkosť. Detská konferencia bude prebiehať fyzicky na mieste súbežne s hlavným programom. Prihlasovanie detí prebieha na stránke konferencia.godzone.sk

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010. Je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Ďalšími garantmi projektu sú katolícki kňazi Ján Buc, Ondrej Chrvala a P. Juraj Ďurnek SchP.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Modern bungalow with large living room with fireplace.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.