TopTip

Tohtoročné Európske stretnutie mládeže v Taizé bude online

Tohtoročné Európske stretnutie mládeže v Taizé bude online

Tohtoročné Európske stretnutie mládeže v Taizé bude po prvýkrát online. Program stretnutia začne 27. decembra 2020 a potrvá do 1. januára 2021. Európske stretnutie, ktoré sa pôvodne plánovalo v severotalianskom Turíne, sa odložilo na ďalší rok.

Program stretnutia v Taizé bude vysielaný online, aby sa mladí ľudia z celého sveta mohli zúčastňovať na spoločných modlitbách, workshopoch a biblických meditáciách. Mladí ľudia vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí sa chcú zúčastniť na malých online skupinách a pýtať sa rečníkov, sa musia zaregistrovať online do 20. decembra na osobitnej webovej stránke.

Každý, kto si želá, bude môcť sledovať najdôležitejšie udalosti programu, najmä spoločné modlitby a workshopy.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 26.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.