TopTip

Taxikárka Anička z Humenného získala za počúvanie Rádia LUMEN kúpeľný pobyt

Taxikárka Anička z Humenného získala za počúvanie Rádia LUMEN kúpeľný pobyt Pasažieri Aničkinho taxíka počúvajú pri jazde naše vysielanie

Vedeli ste o tom, že v Humennom vás zvezie na taxíku aj naša poslucháčka Anička? Za vernosť nášmu vysielaniu získala v letnej súťaži pobyt v kúpeľoch Brusno.

Žena a taxikárka, už to je niekedy rarita. K tomu má ešte naladené Rádio LUMEN. V letnej súťaži KDE NÁS POČÚVATE POČAS LETA nás najviac zaujala Aničkina fotografia s týmto textom:

"Ja počúvam Rádio Lumen v práci v taxíku. 
Neviem si predstaviť deň bez Lumenu, bez rannej sv.omše, bez modlitby Anjel Pána, bez hudby a relácií. Mám to všetko veľmi rada. A už mi i zákazníci pochválili, že u mňa v aute je vždy taká pohoda, pokoj a niektorí stihnú i modlitbu, keď je napr. vo štvrtok modlitba sv. ruženca alebo korunky.
Vaše rádio počúvam celý rok v aute a potom aj doma. Takže aj toto leto ho budem s radosťou počúvať.
Ďakujem veľmi pekne za Vaše vysielanie, ktoré ma robí lepším človekom."

Anička z Humenného sa výhre veľmi potešila a už teraz zrejme rozmýšľa, ako si užije chvíle oddychu v brusnianskych kúpeľoch. V pobyte má totiž zahrnuté aj liečebné procedúry. Veríme, že si tam oddýche a načerpá množstvo síl, aby vo svojom taxíku šírila naše vysielanie aj naďalej! 

Ďakujeme aj všetkým ostatným súťažiacim za ich súťažné fotografie. Ak vám to teraz nevyšlo, buďte si istí, že čoskoro pre vás pripravíme ďalšie súťaže o atraktívne ceny.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa con garage e abside nella zona pranzo

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.