TopTip

Svetielko prichádza s novými témami aj novými hlasmi

Svetielko prichádza s novými témami aj novými hlasmi

Postupné uvoľňovanie opatrení sme pocítili aj v redakcii relácie Svetielko. Určite ste postrehli, že sa do vysielania vrátili tradičné dvojice.

Čo chystáme na leto?
Svetielko budeme vysielať v tradičných časoch aj v lete. V pondelkovom svetielku Krpček pribudne rubrika Čím chcem byť. V nej Aďka a Daniel predstavia zaujímavé povolania. Navyše, o povolaniach nebudú len hovoriť, ale vždy si zavolajú aj zaujímavého hosťa. V utorok sa svetielko Do pohody do prírody preoblečie do letného šatu. Zuzka a Barborka ponúknu nápady na letné aktivity v prírode. V stredu budeme vysielať tradične Svetielko Malý cestovateľ. Teraz sa však vyberieme do vesmíru a vnútrozemia. Štvrtkové Svetielka budú aj naďalej venované rôznym plodinám – tým, ktoré bežne ochutnávame, aj tým exotickým.


Letná súťaž
Pre všetkých tvorivých svetielkáčov ponúkame aj tento rok možnosť zapojiť sa do našej súťaže. Spoločne budeme každý piatok tvoriť rozprávku. Julka s Jožkom začnú už v piatok 25. júna. Pokračovanie už potom bude na deťoch, ktoré sa do súťaže zapoja. Podrobnosti zistíte z nášho webu, Facebooku a vysielania.


Nové hlasy v nedeľu a časom aj v ostatných Svetielkach
Duchovné Svetielko budeme aj naďalej vysielať v nedeľu po priamom prenose svätej omše, približne od 9:00. Od septembra sa ale zmení vysielacia zostava. Viac v tejto chvíli zatiaľ neprezradíme. Už ale môžeme povedať, že koncom mája bol v Rádiu Lumen konkurz na nových moderátorov Svetielka. Prijali sme štyroch, ktorých postupne budeme učiť a formovať.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.