TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Svetielkáči pripravili vynovené relácie pre deti

Svetielkáči pripravili vynovené relácie pre deti Jinglík - neodmysliteľný moderátor každého svetielka

Od júla sa naši najmenší poslucháči môžu tešiť na novinky. Svetielkáči spolu s Jinglíkom pripravili nové témy, ktorým sa budú počas letných prázdnin venovať.

Vo vysielaní pribudnú aj dve nové súťaže.
Pondelkové svetielko je venované stále najmenším deťom. Spolu s Aďkou a Danielom budú spoznávať predmety a veci okolo seba. Okrem toho objavia písmenká a preskúmajú zákutia kuchyne.
V utorok si môžu deti spolu s nami súťažiť. Niekde sa nám postrácali kúsky piesní. Úloha je jednoduchá. Zatelefonovať nám a kúsok pesničky dospievať.
V stredu sa vyberieme na cesty. Vynecháme balenie, cestovný pas ani nemusíme hľadať. Stačí nám mapa. Spoločne navštívime vodopády, moria, púšte, ostrovy a iné zaujímavé miesta.
Vo štvrtok si posvietime na ľudské telo. Zistíme, ako funguje čuch a čo sa deje, keď zívame.
V piatok sa môžu všetci svetielkáči zapojiť do veľkej letnej súťaže. Spoločne vytvárame rozprávku Stratený dáždnik. Deti môžu posielať svoje pokračovanie rozprávky počas celého týždňa. V piatok sa potom príbeh posunie ďalej.
Nedeľné svetielko bude od júla v tradičnom čase od 8:30. Otec Boris a Julka budú pokračovať v skúmaní toho, ako sa biblické postavy rozhodli v ťažkých situáciách. Nebude chýbať rozprávka a blahoželania pre členov Svetielkáčskej rodiny.
Svetielka vysielame v pracovných dňoch o 16:00 a v nedeľu o 8:30.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 12.07.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na júl: Aby bolo dosť ľudí, ktorí budú s láskou, úctou a dobrými radami sprevádzať rodiny
  • Úmysel KBS na júl: Aby nezamestnaní našli prácu, ktorú potrebujú pre dôstojný život a zabezpečenie rodín
  • Modlí sa o. Ján Sabol.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za zdravie nášho dieťaťa v brušku, som v 4.mesiaci tehotenstva, za trpezlivosť pri výchove 3. ročného dieťaťa a za živú vieru pre manžela Martina. Viktória
  • Za dar viery pre manželku a synčeka a za pokoj v rodine. Jano
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.