TopTip

SÚŤAZ: Spoznáte svätca podľa troch indícii?

SÚŤAZ: Spoznáte svätca podľa troch indícii?

Od 1. do 8. novembra budeme súťažiť. Na instagrame Rádia LUMEN a v živom vysielaní dostanete každý deň 3 indície. Ak sa vám podarí odhaliť zašifrovaného svätca, získate odmenu.

AKO TO FUNGUJE?

Od pondelka 1. novembra vám budeme každý deň predstavovať obľúbeného svätca niektorého člena tímu Rádia LUMEN. Tri šance vyhrať knižnú odmenu budete mať na instagrame Rádia LUMEN a päť možností, získať ju telefonátom do vysielania. 

Na základe troch indícii nám napíšete do komentára na instagrame alebo zavoláte do vysielania váš tip. Ak bude správny, môžete vyhrať!

KEDY SÚŤAŽIME?

V pracovných dňoch od 2. do 5. novembra vám povedia indície moderátori ranných Lumenád v živom vysielaní. Vašou úlohou bude z troch indícii vydedukovať správnu odpoveď a zavolať nám po výzve moderátora do živého vysielania o 14:10. Rovnako týmto spôsobom zavŕšime súťaž posledným súťažným dňom - v pondelok 8. novembra.

Počas voľných dní (1. novembra a cez víkend 6. - 7. novembra) uverejníme vždy ráno tri indície na instagrame Rádia LUMEN. Svoje tipy môžete písať do komentárov. 

O ČO HRÁME?

Vyhrať budete môcť výnimočnú publikáciu "Katolícka cirkev na Slovensku" vydanú pri príležitosti návštevy pápeža Františka na Slovensku. Táto publikácia je výnimočná aj tým, že len tak ju niekde nekúpite. 

Každý deň bude odmenený jeden výherca za správny tip na svätca, ktorý sa skrýva za indíciami.

Informácie o priebehu súťaží v Rádiu LUMEN nájdete TU.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Gran casa en forma de L con mucho espacio para almacenamiento.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.