TopTip

SÚŤAŽ: Na Veľkú noc si pozrite kinohit Fatima

SÚŤAŽ: Na Veľkú noc si pozrite kinohit Fatima

Ponúkame vám jedinečnú možnosť ako si spríjemniť tohtoročnú Veľkú noc. Od pondelka 29. marca rozdáme 8x Starmax voucher na film Fatima, ktorý bude dostupný počas sviatkov.

Duchovné prežívanie veľkonočných sviatkov bude opäť tak trochu o našom nastavení. Bohoslužby v štandardnom režime dostupné nebudú, no spôsoby ako duchovnejšie prežiť Veľkú noc sú viaceré. Jeden z nich ponúkame v našej súťaži o 8x Starmax voucher a 1x DVD nového kinohitu Fatima.

Ako to funguje?

Strhujúca historická dráma Fatima ovládla minulý rok v auguste kiná na Slovensku, keď sa v premiérovom víkende stala najnavštevovanejším filmom. Zaujímavosťou je, že slovenskí diváci si ju mohli pozrieť medzi prvými na svete už 13. augusta 2020. Celosvetová premiéra sa konala až o dva týždne neskôr. Už na tohtoročný Zelený štvrtok si Fatimu budú môcť vychutnať aj všetci tí, ktorí premiéru v kinách nestihli. Od 1. apríla 2021 bude totiž dostupná na online platformách Starmax, Slovak Telekom a Orange TV. Snímku si Slováci budú môcť pozrieť v originálnom anglickom znení so slovenskými titulkami alebo so slovenským či českým dabingom.

V našej súťaží odmeníme osem výhercov voucher-om na uvedené VOD platformy a jedného aj filmovým DVD Fatima. Sledujete facebook Rádia LUMEN. Od pondelka 29. marca do štvrtka 1. apríla sa na profile Rádia LUMEN uskutoční súťaž. Vašou úlohou bude odpovedať na jednoduchú otázku o filme a každý deň odmeníme dvoch poslucháčov. Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční vždy na FB fan page Rádia LUMEN o 14:00. Jeden voucher na VOD platformy dáme aj poslucháčovi pondelkovej relácie Študentské šapito, ktorú vysielame 29. marca od 20:00. O film Fatima na DVD budeme súťažiť vo štvrtok 1. apríla, keď jedného poslucháča odmeníme DVD nosičom a jedného voucher-om. Viac o súťaži sa dozviete tiež v našom vysielaní vždy ráno o 8:10 a popoludní o 14:10.

Jedinečný filmový zážitok

Fatima je filmom tak pre veriacich, ako aj neveriacich. Snímka približuje fatimské udalosti človeku 21. storočia pútavým, atraktívnym spôsobom a viac ako na samotný zázrak zjavenia sa sústredí na to, ako tieto udalosti ovplyvnili životy troch detí, ich rodiny, ale aj ako sa s nimi vysporiadala portugalská vláda, cirkev a celý svet. Zároveň prináša unikátny filmový zážitok podporený špičkovými hereckými výkonmi, pôsobivou kamerou a strhujúcou hudbou. 

PODROBNÉ INFO O FILME TU

Ako si výherca pozrie film?

Už na tohtoročný Zelený štvrtok si Fatimu budú môcť vychutnať aj všetci tí, ktorí premiéru v kinách nestihli. Od 1. apríla 2021 bude totiž dostupná na online platformách Starmax, Slovak Telekom a Orange TV. Výhercovia z našej súťaže dostanú na kontaktnú adresu podrobné inštrukcie o uplatnení výhry a aktivovaní voucher-u. Na sledovanie filmu je potrebné mať zariadenie s pripojením na internet alebo byť používateľom služieb Slovak Telekom a Orange TV.

Všeobecné podmienky súťaže nájdete TU

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.