TopTip

SÚŤAŽ: Moja kaplnka - najkrajšie miesto na modlitbu

SÚŤAŽ: Moja kaplnka - najkrajšie miesto na modlitbu zdroj foto: pexels.com

Navštívte nejaké pekné miesto v rámci vášho okresu, kde nachádzate Božie stopy. Môže to byť kríž nad vašou obcou, obľúbená kalvária, socha svätca... Odfoťte sa tam a vyhrajte!

Aktualizované pravidlá zákazu vychádzania hovoria o tom, že do prírody sa dostaneme už len v rámci hraníc našich okresov. Z vašich reakcii, ktoré nám píšete na naše kontaktné adresy vieme, že tento čas je pre mnohých skľučujúci a náročný. 
Rozhodli sme sa preto vyhlásiť súťaž. Každý deň od pondelka do soboty máme pre vás pripravené darčekové predmety z nášho eshopu.

Ako to funguje?
Kto dokáže naplniť dušu človeka pokojom? My, veriaci ľudia, vieme, že je to Boh. A preto vás chceme motivovať hľadať jeho stopy tam, kde môžeme, teda v prírode v rámci nášho okresu
Navštívte nejaké pekné miesto v rámci vášho okresu, kde nachádzate Božie stopy. Môže to byť kríž nad vašou obcou, obľúbená kalvária v prírode, socha svätca ukrytá v lese. Odfoťte sa na tom mieste a pošlite nám to na sutaz@lumen.sk
Každý deň od pondelka do soboty uverejníme jednu takúto fotografiu na webe lumen.sk, na našom facebooku a povieme o nej aj v rannom vysielaní. 

Dôležité: V súťaži akceptujeme len fotografie, kde je odfotený aj súťažiaci. Fotografie bez osôb automaticky vyraďujeme zo súťaže.

Čo ešte môžete vyhrať?

18. marca: Bublifuk ružový + magnetka s našim logom
19. marca: Bublifuk oranžový + magnetka s našim logom
20. marca: Kniha Som vdovec + magnetka s našim logom

Prečo sa zapojiť?

Do našich chrámov sa nedostaneme, spoločne sa stretávať nemôžeme, hľadajme teda Božie stopy v prírode. Pomôžte nám spoločne objaviť duchovné miesta vo vašom okrese, kde môže veriaci človek nájsť miesto kontaktu s Bohom
Na Rádiu LUMEN naďalej pripravujeme reláciu Pútnický víkend. Keď sa situácia zlepší a niektoré z takýchto miest z vašich fotografii nás zaujmú, tak toto miesto aj navštívime a pripravíme pútnickú reportáž.
Nezabudnite popri súťažení, že stále máme dodržiavať opatrenia. Do prírody na miesta spojené s duchovnom vyrážajte individuálne ako rodina alebo ako jednotlivci. 
Aj cez túto našu súťaž chceme ukázať, že veriaci človek dokáže na jednej strane dodržiavať opatrenia a na druhej strane dokáže nájsť stopy Boha v prírode. 

VŠEOBECNÉ PODMIENKY SÚŤAŽE TU

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.