TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Stretnutie rodiny Nepoškvrnenej tento rok v našom vysielaní

Stretnutie rodiny Nepoškvrnenej tento rok v našom vysielaní Stretnutie v roku 2019 v Ladcoch v skalnom Sanktuáriu na hore Butkov.

Najbližšiu sobotu nás čaká ďalšia virtuálna púť. Rodina Nepoškvrnenej sa pôvodne mala stretnúť práve 16. mája v Martine na svojom stretnutí v priamom prenose Rádia LUMEN.

45 rokov tohto združenia si chceli členovia pripomenúť dôstojnou oslavou, avšak v tejto situácii to nie je možné. 
Na stránke satmarky.sk nachádzame tieto slová: „Pozývame Vás v tento deň k duchovnému stretnutiu prostredníctvom Rádia Lumen. Priamy prenos svätej omše slávenej za členov Rodiny Nepoškvrnenej z Katedrály sv. Františka Xaverského bude odvysielaný 16. mája 2020 o 8:30. Vo svojich modlitbách pamätajme na zakladateľku Rodiny Nepoškvrnenej s.  Bernadetu Pánčiovú, na všetkých živých a zomrelých členov a dobrodincov. Ak to situácia dovolí, radi by sme stretnutie členov Rodiny Nepoškvrnenej zorganizovali na jeseň tohto roku. O náhradnom termíne Vás budeme informovať."
Veríme, že náhradný termín sa už podarí, ale zároveň sa aj tešíme na duchovné stretnutie už túto sobotu v našom vysielaní na sv. omši s Petrom Staroštíkom, dekanom-farárom v Banskej Bystrici-Katedrále. 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 02.06.2020

  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za pána Waldemara, za zdravie duše i tela. Justína
  • Za zdravie a Božie požehnanie pre mňa a za dary Ducha Svätého. Valeria
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.