TopTip

Už čoskoro vo vysielaní
Stretnutie rodiny Nepoškvrnenej tento rok v našom vysielaní

Stretnutie rodiny Nepoškvrnenej tento rok v našom vysielaní Stretnutie v roku 2019 v Ladcoch v skalnom Sanktuáriu na hore Butkov.

Najbližšiu sobotu nás čaká ďalšia virtuálna púť. Rodina Nepoškvrnenej sa pôvodne mala stretnúť práve 16. mája v Martine na svojom stretnutí v priamom prenose Rádia LUMEN.

45 rokov tohto združenia si chceli členovia pripomenúť dôstojnou oslavou, avšak v tejto situácii to nie je možné. 
Na stránke satmarky.sk nachádzame tieto slová: „Pozývame Vás v tento deň k duchovnému stretnutiu prostredníctvom Rádia Lumen. Priamy prenos svätej omše slávenej za členov Rodiny Nepoškvrnenej z Katedrály sv. Františka Xaverského bude odvysielaný 16. mája 2020 o 8:30. Vo svojich modlitbách pamätajme na zakladateľku Rodiny Nepoškvrnenej s.  Bernadetu Pánčiovú, na všetkých živých a zomrelých členov a dobrodincov. Ak to situácia dovolí, radi by sme stretnutie členov Rodiny Nepoškvrnenej zorganizovali na jeseň tohto roku. O náhradnom termíne Vás budeme informovať."
Veríme, že náhradný termín sa už podarí, ale zároveň sa aj tešíme na duchovné stretnutie už túto sobotu v našom vysielaní na sv. omši s Petrom Staroštíkom, dekanom-farárom v Banskej Bystrici-Katedrále. 

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
  Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 29.11.2020

 • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na november: Aby bol rozvoj robotizácie a umelej inteligencie vždy ľuďom na osoh.
 • Úmysel KBS na november: Aby sa prehlbovala naša úcta k Svätému Písmu, ktoré je prameňom zjavenia pravého Boha
 • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
 • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.