TopTip

Staňte sa vianočnými poslami a urobte niekomu Maľované Vianoce

Staňte sa vianočnými poslami a urobte niekomu Maľované Vianoce

Rádio LUMEN spúšťa počas tohtoročného adventu nový projekt pomoci s názvom Maľované Vianoce. Pozývame vás zapojiť sa a urobiť tento rok v advente dobrý skutok.

Každý z nás pravdepodobne vo svojom okolí pozná rodinu či jednotlivca, pre ktorých tieto Vianoce nebudú šťastné. A práve im chceme pomôcť.

Ako to funguje?

Pomôžte a prispejte akoukoľvek čiastkou na transparentný účet s názvom "RÁDIO LUMEN POMÁHA". Aj vďaka vášmu príspevku budeme môcť pred sviatkami potešiť viacero rodín či jednotlivcov a vymaľovať Vianoce tam, kde chýba farba. Prispieť môžete priamo na číslo transparentného účtu: SK95 0200 0000 0048 7044 2054 (VÚB banka).

Prípadne naskenujte QR kód, ktorý nájdete v tomto článku alebo aj na našich sociálnych sieťach. Potom už len zadajte sumu príspevku a hotovo! Aktuálny stav účtu môžete kedykoľvek sledovať na TEJTO STRÁNKE.

Naskenujte QR kód a staňte sa vianočnými poslami!

Poznám niekoho vo svojom okolí. Ako mu pomôcť?

Ak poznáte vo svojom okolí rodiny či jednotlivcov, pre ktorých tieto Vianoce nebudú ako z obrázku, dajte nám o nich vedieť. Vaše tipy nám posielajte e-mailom na vianoce@lumen.sk.

Spolu s tímom Rádia LUMEN vďaka vašim príspevkom a tipom navštívime počas adventu niekoľko domácností, v ktorých sa pokúsime priniesť úsmev na tvári a vytvoriť im Maľované Vianoce. Neváhajte a staňte sa tento rok vianočnými poslami s Rádiom LUMEN.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.