TopTip

Stanislav Stolárik a Peter Beňo v priamych prenosoch zo Spišskej Kapituly

Stanislav Stolárik a Peter Beňo v priamych prenosoch zo Spišskej Kapituly biskup Ján Vojtaššák

V sídle Spišského biskupstva si pripomenú patróna katedrály, svätého Martina, a Božieho sluhu biskupa Jána Vojtaššáka, pri príležitosti výročia jeho narodenia (14. novembra).

Z Katedrály svätého Martina v Spišskej Kapitule odvysielame svätú omšu už vo štvrtok 11. novembra. Od 17:00 si v našom priamom prenose pripomenú patróna Spišskej diecézy a katedrály v Spišskej Kapitule - svätého Martina. 

Spravodajskú reláciu Infolumen preto odvysielame vo štvrtok 11. novembra mimoriadne až o 18:30, po skončení svätej omše. 

V sobotu 13. novembra si Spišská diecéze pripomenie mimoriadnym liturgickým slávením Pamätný deň narodenia biskupa Jána Vojtaššáka (14. november). Svätú omšu z Katedrály svätého Martina v Spišskej Kapitule bude celebrovať Mons. Peter Beňo, nitriansky pomocný biskup. Vysielame ju v priamom prenose v sobotu od 10:30.

Do vašej pozornosti dávame aj najbližšie vydanie relácie Pútnický víkend. V piatok 12. novembra o 16:30 vás redaktor Ivo Novák povedie útrobami katedrály, biskupstva a kňazského seminára, kde bude so svojimi hosťami sledovať dielo biskupa Jána Vojtaššáka. K mikrofónu si pozve aj Mons. Jána Kuboša, spišského diecézneho administrátora.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.