TopTip

Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie vo vysielaní

Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie vo vysielaní

V tomto roku nás biskupi prosia, aby sme zvážili svoju účasť na Národnej púti v Šaštíne. Priamy prenos Rádia LUMEN vám prinesie atmosféru Šaštína k vám domov. 

Slávnosť našej národnej patrónky prinesie aj úpravy do utorkového vysielania Rádia LUMEN. Veríme, že spolu s nami strávite tento sviatočný deň vo výnimočnej atmosfére. Ponúkame vám niekoľko programových tipov:

6:00 - 10:30 Sviatočné ranné spojenie: V rannom vysielaní s Janou Ondrejkovou prinesieme úvahy a meditácie nad slávnosťou Sedembolestnej Panny Márie.

10:30 Emauzy – mimoriadny prenos: Celonárodná púť Slovenska k patrónke Slovenska – Sedembolestnej Panne Márii. Priamy prenos sv. omše z Baziliky Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne.
12:00 Anjel Pána
12:10 Hudobný aperitív: so zvučnou úctou ku Sv. Krížu a k 7-bolestnej Panne Márii. Chrámové piesne v podaní Zboru Bratislavského konzervatória, Zbor Tirnavia, sr.M.Natálie, Márie Eliášovej, Marka Vrábela, Zboru La Famiglia a mariánske na ľudovú nôtu s FS ŠARIŠAN.
13:00 Rozhlasová hra: Sedembolestná, autor: Alojz Čobej
14:00 Úcta k Sedembolestnej: Pohľad na vzťah slovenského národa k Božej Matke. 
15:00 Korunka Božieho milosrdenstva
15:15 Vyznania Panne Márii: Svedectvá abstinentov, bývalých alkoholikov, ľudí hľadajúcich i rozvedených, ktorí ju prosia o pomoc.  

Informácie o našom celodennom vysielaní nájdete v sekcii PROGRAM.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Maison de famille pour terrain en pente, option de garage attenant, adaptée à une utilisation en tant que maison de famille jumelée.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.