TopTip

Sedem čŕt pápeža Františka v piatkových ranných témach

Sedem čŕt pápeža Františka v piatkových ranných témach zdroj foto: pixabay.com

Na príchod Svätého Otca sa budeme pripravovať aj sériou piatkových ranných tém. Poďte sa spolu s nami pozrieť na charakteristické vlastnosti pápeža a vyhrajte!

V ranných Lumenádach, ktoré vysielame počas pracovných dní sa budeme vždy v piatok zaoberať jednou typickou charakteristikou nášho Svätého Otca. V rannej téme dostanú poslucháči priestor na vyjadrenie svojich názorov. Prečo je pápež inovatívny a rád využíva nové technológie? Čo hovoríte na jeho skromné vystupovanie? Všimli ste si jeho zahĺbený výraz počas slávenia svätej omše?

Poďte sa spolu s nami pripraviť na príchod Svätého Otca na Slovensko tak, že ho bližšie spoznáme. Navyše k vašim názorom ponúkneme aj pohľady kňaza Mariána Gavendu na sedem čŕt pápeža Františka, ktoré sme pre vás vybrali. Počúvajte nás a zapojte sa každý piatok od 6:00 do 11:00. Jeden z reagujúcich poslucháčov získa každý piatok knižnú odmenu. 

Začíname už v piatok 30. júla a pokračujeme až do príchodu Svätého Otca na Slovensko. Posledná zo série ranných tém dostane priestor v piatok 10. septembra. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.