TopTip

Saleziánky z projektu GPS pripravili pre dievčatá ponuku zameranú na rozlišovanie povolania

Saleziánky z projektu GPS pripravili pre dievčatá ponuku zameranú na rozlišovanie povolania TK KBS

Saleziánky z projektu GPS pripravili pre dievčatá opäť ponuku zameranú na rozlišovanie povolania. Púť za svoje povolanie je po dlhom čase akcia naživo. Záujemkyne môžu putovať priamo s GPS tímom alebo aj samotné. Po púti bude krátke online stretnutie zamerané na zdieľanie skúseností a zážitkov. 

Projekt GPS je určený pre dievčatá, ktoré hľadajú svoje povolanie. Vzhľadom na pandémiu sa tento rok uskutočňoval len v online svete. Ako vysvetľuje členka tímu sestra Alena Badačová, keďže sa opatrenia uvoľňujú, dievčatám ponúkajú možnosť si urobiť aj púť za svoje povolanie. „Táto púť je jedinečná v tom, že nejdeme ako celý tím spoločne na jedno miesto, ale každý si môže vybrať buď svoje obľúbené miesto, alebo tam, kde by rád putoval. Zároveň ponúkame aj možnosť spojiť sa v nejakých menších skupinách, dať si o sebe vedieť a ako keby spoločne sa aj  v tomto podporiť.“
GPS tím v súlade s koronaopatreniami a nariadeniami ponúka aj spoločnú púť pre východ a západ. Pre dievčatá zo západu podľa Aleny Badačovej ponúkajú dva termíny. „Jeden sa už vuskutočnil 15. mája. Táto púť sa konala v Marianke. Ďalší termín púte pre dievčatá na západe je 22. mája. Tam dievčatá pôjdu do Šaštína a pre dievčatá z východu ponúkame púť do Levoče, ktorá sa uskutoční 5. júna.“
Púť, ktorá môže byť individuálna alebo v malých skupinách, vyvrcholí 6. júna o šestnástej hodine. „Treba nám dať vedieť do 1. júna, kto sa chce zapojiť. Bude to online stretnutie na dve hodinky, kde sa podelíme o svoje zážitky z púte. Na online stretnutie sa môžete prihlásiť cez e-mail gps.fma@gmail.com.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.08.2022

  • O oslobodenie syna a nevesty zo závislosti. (mama)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.