TopTip

Program rozhlasových duchovných cvičení s Mariánom Bublincom

Program rozhlasových duchovných cvičení s Mariánom Bublincom

Veľkú noc zrejme opäť prežijeme len doma. O to viac potrebujeme svoj duchovný život prehĺbiť. Pozývame vás na duchovné cvičenia v našom vysielaní (25. - 27. marca).

Rok svätého Jozefa ovplyvní aj program rozhlasových duchovných cvičení. Už 14. ročník obľúbeného podujatia na vlnách katolíckeho rádia sa uskutoční v rozhlasovej Kaplnke sv. Michala archanjela, banskobystrickej katedrále a v štúdiu Rádia LUMEN. Hlavná téma "Jozef, neboj sa..." upriami pozornosť poslucháčov na nenápadný a predsa duchovne bohatý život svätého Jozefa. 

Duchovné cvičenia povedie Mons. Marián Bublinec, biskupský vikár pre katechézu a novú evanjelizáciu v Banskobystrickej diecéze. 

Poslucháči si vybrané časti programu môžu pozrieť aj cez live stream na facebooku Rádia LUMEN. Takýmto spôsobom odvysielame štvrtkovú pobožnosť krížovej cesty, všetky sväté omše a adorácie. 

Povedzte svojim blízkym, že Rádio LUMEN pozýva všetkých veriacich spojiť sa na vlnách katolíckeho rádia a pripraviť sa na Veľkú noc. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.