TopTip

Prenos z pohrebu biskupa Štefana Sečku

Prenos z pohrebu biskupa Štefana Sečku

Rádio LUMEN odvysiela v utorok 3. novembra predpoludním priamy prenos z pohrebu spišského diecézneho biskupa Štefana Sečku. Krátko pred prenosom ešte ponúkne spomienkový program o jeho živote a diele.

V utorkovom rannom vysielaní s Janou Ondrejkovou budú poslucháči od 06:00 diskutovať o forme spomínania na zosnulých v súčasnej dobe. 

Vzhľadom na prenos zo Spišskej Kapituly neodvysielame tradičnú sv. omšu o 08:30 z banskobystrickej rozhlasovej kaplnky sv. Michala archanjela. 

Špeciálny program, ktorý pre vás pripravila náboženský redakcia, sa začne o 09:00 spomienkovým pásmom na spišského diecézneho biskupa Mons. Štefana Sečku. O 10:00 sa začne pohrebná svätá omša z Katedrály svätého Martina v Spišskej Kapitule v našom priamom prenose. 

Pozývame vás na modlitbu za zosnulého otca biskupa počas utorkového predpoludnia. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.