TopTip

Prajeme vám požehnané vianočné sviatky!

Prajeme vám požehnané vianočné sviatky!

Na Slovensku sa na Vianoce nebudú slúžiť verejné bohoslužby vo viacerých okresoch. Rádio LUMEN chce byť pri vás aj v týchto sviatočných dňoch.

Aktuálna informácia z poludnia Štedrého dňa hovorí o všetkých okresoch Banskobystrického samosprávneho kraja a regionálne úrady verejného zdravotníctva v uplynulých dňoch prijali rovnaké opatrenia aj pre okresy Bardejov, Svidník a Stropkov (Prešovský kraj), Liptovský Mikuláš, Ružomberok a Tvrdošín (Žilinský kraj), Trenčín a Bánovce nad Bebravou (Trenčiansky kraj), Nitra, Zlaté Moravce, Šaľa a Komárno (Nitriansky kraj).

Vysielame pre vás bohatý vianočný program, množstvo premiérových relácii a dva priame prenosy sv. omší z rôznych kostolov na celom území Slovenska každý deň. 

Veríme, že aj v našej spoločnosti prežijete požehnané vianočné sviatky, hlavne veľa zdravia v neľahkých časoch, ktoré prežívame. Nech vám Božie dieťa prinesie hlavne vnútorný pokoj a radosť do vašich sŕdc!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.