TopTip

POSLEDNÉ MIESTA: Duchovná obnova na Donovaloch

POSLEDNÉ MIESTA: Duchovná obnova na Donovaloch Miroslav Saniga na prechádzke s poslucháčmi počas duchovného pobytu v roku 2022

Duchovný program pod taktovkou Martina Ďuračku, vychádzka do prírody s Miroslavom Sanigom, priestor na duchovné rozhovory. Poďte s nami na duchovnú obnovu od 9. do 11. júna.

Ak potrebujete duchovné povzbudenie a relax v nízkotatranskej prírode, ste na správnej adrese. Počas troch dní na našej duchovnej obnovy zažijete sväté omše, duchovné rozhovory a dozviete sa zaujímavosti z pozadia prípravy nášho programu. 

Stretnete sa s o. Martinom Ďuračkom, ktorého poznáte z utorkových ranných svätých omší v našich priamych prenosoch. Nebudú chýbať tvorcovia nášho programu. Využiť budete môcť tiež prítomnosť o. Jána Krupu, riaditeľa PRE LUMEN, n.o., ktorý bude s o. Martinom Ďuračkom k dispozícii na prijatie sviatosti zmierenia. 

Penzión Zornička poskytuje pohodlie a chutnú stravu pre všetkých účastníkov duchovnej obnovy. 

Duchovný pobyt si môžete objednať:

- online v našom e-shope TU

- telefonicky na čísle: 0918 593 760

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.