TopTip

Podporte nás sumou 2% z daní. Stojíme pri vás v každom čase

Podporte nás sumou 2% z daní. Stojíme pri vás v každom čase Radovan Pavlík, riaditeľ neziskovej organizácie PRE LUMEN.

TLAČIVO NA POUKÁZANIE 2% Z DANÍ NÁJDETE TU

Hovorí sa, že v núdzi spoznáš priateľa. V náročných časoch zdravotnej a finančnej krízy vám prinášame posilnený duchovný program. A vy nám v tom neuveriteľne pomáhate.

Rok 2020 nám priniesol nečakané výzvy. Nikto si nedokázal ani predstaviť ako dlho budú zatvorené naše chrámy a v akom duchovnom provizóriu budeme žiť. Náročné chvíle v živote nám však pomáhajú spoznať vlastný charakter a všimnúť si dôležité udalosti. 

Rádio LUMEN sa v čase pandámie koronavírusu snažilo a neustále snaží prinášať posilnený duchovný program. Vysielame dve sväté omše každý deň. Okrem relácii, ktoré priamo vysvetľujú Sväté písmo vám prinášame aj diskusie o každodennom živote veriaceho človeka v spoločnosti. 

Pandémia nám ukázala aká dôležitá je úloha katolíckych médií. Zistili sme, že nestačí mať len občas svätú omšu vo verejnoprávnom rozhlase alebo v televízii. Zistili sme, že mnoho ľudí stále nedokáže nájsť si svoj streaming bohoslužby. 

Rádio LUMEN je naozaj verným priateľom tým, ktorí túžia po Božej blízkosti každý deň. Stabilné pokrytie po celom Slovensku, najnovšie aj cez technológiu DAB+ nám umožňuje dostať sa k vám v podstate kdekoľvek na svete. 

Je malým zázrakom, že toto dielo funguje už takmer 28 rokov bez podpory oligarchov, utajených sponzorov či peňazí zo zahraničia. Každý podporovateľ nášho rádia je pre nás malým zázrakom. Aj tento rok sa uchádzame o vašu priateľskú podporu. Vysielame pre vás, no bez vás to nepôjde. Všetkým darcom veľmi pekne ďakujeme!

TLAČIVO NA POUKÁZANIE 2% Z DANÍ NÁJDETE TU

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.