TopTip

Z domova
PODCAST: Skromný a nenápadný odpust v Levoči

PODCAST: Skromný a nenápadný odpust v Levoči zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Levočský odpust, zvyčajne jedno z najväčších organizovaných podujatí na Slovensku, bol tento rok mimoriadne nenápadný. Bezpečnostné opatrenia tento rok nedovoľujú organizovanie levočského odpustu tak, ako ho poznáme. Na sviatok Návštevy Panny Márie celebroval svätú omšu na mariánskej hore v Bazilike spišský pomocný biskup Ján Kuboš. Rádio Lumen ju odvysielalo v priamom prenose. To najpodstatnejšie z Mariánskej hory sumarizuje v našom podcaste Pavol Jurčaga.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 12.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za telesné a duševné uzdravenie syna Miloša a za zázrak nájdenia dobrej manželky. Mama
  • Za obrátenie môjho syna Vladimíra a pokoj v našej rodine. Mama Alžbeta
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.