TopTip

PODCAST: Signály naznačujúce, že v rodine na seba nemáte čas

PODCAST: Signály naznačujúce, že v rodine na seba nemáte čas Denisa Zlevská, psychologička a riaditeľka Centra pre tréning a rozvoj

Ako si predstavujete ideálny oddych? Niekto potrebuje byť chvíľu sám s dobrou knihou, iný si oddýchne napríklad pri športe a pre ďalšieho je najlepším relaxom rodina. V našej rubrike Byť šťastnou rodinou dnes sme hovorili o tom, že aj oddych má miesto v rodinnom živote. Ak si pustíte náš podcast, zistíte, ako môže rodina oddychovať tak, aby to malo zmysel, a reč bude aj o signáloch, ktoré rodine naznačia, že nemajú na seba dosť času. Užitočné rady do rodinného života ponúka psychologička a riaditeľka Centra pre tréning a rozvoj Denisa Zlevská. Rozprával sa s ňou Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.