TopTip

Z domova
PODCAST: Počuli ste už o Panne Márii, Matke ticha?

PODCAST: Počuli ste už o Panne Márii, Matke ticha? Panna Mária - Matka ticha

Pápežské misijné diela na Slovensku pripravujú ďalšiu domácu pobožnosť. Veriacich pozývajú, aby sa v októbri modlili k Panne Márii, Matke ticha. Text pobožnosti spolu s ikonou Panny Márie, Matky ticha, si záujemcovia môžu objednať už teraz. Nájsť si čas na ticho, ale aj zostať ticho, ak je to potrebné, je podľa misijných diel v dnešnej hlučnej a uponáhľanej dobe veľmi potrebné. Viac povie v našom podcaste Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 12.08.2020

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na august: Za všetkých, ktorí pracujú a žijú na mori: za námorníkov, rybárov a ich rodiny
  • Úmysel KBS na august: Aby medzinárodný eucharistický kongres, ktorý sa bude konať v Budapešti, povzbudil veriacich k prehĺbeniu úcty ku Kristovej prítomnosti v Najsvätejšej sviatosti.
  • Modlí sa o. Pavol Jurčaga.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
  • Za telesné a duševné uzdravenie syna Miloša a za zázrak nájdenia dobrej manželky. Mama
  • Za obrátenie môjho syna Vladimíra a pokoj v našej rodine. Mama Alžbeta
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.