TopTip

PODCAST: Očkovanie proti Covidu-19 nie je hriech

PODCAST: Očkovanie proti Covidu-19 nie je hriech zdroj foto: pexels.com

Očkovanie proti ochoreniu Covid-19 vakcínou, ktorá v týchto dňoch prišla na Slovensko, nie je hriech a vakcína nesúvisí priamo s potratenými deťmi. Zdôraznil to opäť hovorca Konferencie biskupov Slovenska Martin Kramara vo svojom videu na facebookovej stránke Bratislavskej arcidiecézy. Priznáva, že na počiatku vývoja vakcíny síce boli použité bunky potratených detí, ale žiadne nenarodené dieťa nebolo zabité kvôli vakcíne. Viac povie na našom podcaste redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.