TopTip

PODCAST: Nie všetko, čo sa tvári ako katolícke, také aj naozaj je

PODCAST: Nie všetko, čo sa tvári ako katolícke, také aj naozaj je zdroj foto: pexels.com

Uvažujte pri výbere zdrojov, rozlišujte a rešpektujte autority. Aj takto sa môžu veriaci, podľa hovorcu slovenských biskupov Martina Kramaru, lepšie zorientovať v záplave rôznych informácií. Tie do verejného priestoru púšťajú aj viaceré webstránky s navonok katolíckou identitou, no obsahom v rozpore s učením cirkvi. O probléme dezinformácií i potrebe slušnej a pravdivej komunikácie zo strany veriacich bola naša pondelková relácia Rádia Lumen Zaostrené s Ivom Novákom. Jej súhrn pripravil Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.