TopTip

PODCAST: Ktorí svätci zabodovali v Rádiu LUMEN?

PODCAST: Ktorí svätci zabodovali v Rádiu LUMEN? zdroj foto: pexels.com

Koľko ľudí, toľko chutí. Alebo koľko jednotlivcov v Rádiu LUMEN, toľko obľúbených svätcov, môžeme povedať aktuálne na sviatok Všetkých svätých. Pavol Jurčaga, náš náboženský redaktor, obehol s mikrofónom Rádia LUMEN takmer všetky časti nášho rádia s otázkou, ktorý svätec vás oslovuje a sprevádza životom...

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.