TopTip

PODCAST: Ideál svätého Jozefa je liečivá sila

PODCAST: Ideál svätého Jozefa je liečivá sila zdroj foto: flickr.com - CC licencia

V súčasnej dobe rozbitých rodinných vzťahov sa nám môže zdať svätý Jozef ako nedosiahnuteľný ideál. Mnohí povedia, že realita je iná. V čase, keď sme si zvykli utekať od zodpovednosti, môže mať tento ideál liečivú silu. Vypočujte si príhovor Mons. Branislava Koppala, generálneho vikára Banskobystrickej diecézy zo svätej omše na slávnosť svätého Jozefa, ženícha Panny Márie, ktorú sme odvysielali v piatok ráno.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 25.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.