TopTip

PODCAST: Biskupi odporúčajú ísť na celoštátne testovanie

PODCAST: Biskupi odporúčajú ísť na celoštátne testovanie zdroj foto: pexels.com

Predseda KBS, bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský, zároveň znovu vyzval kňazov k aplikovaniu pastoračnej múdrosti a rešpektovaniu pokynov poriadkových zložiek.

Biskupi Slovenska v čase aktuálne platného zákazu vychádzania pozastavili verejné slúženie bohoslužieb, na ktorých sa mohlo zúčastniť šesť osôb vrátane kňaza. Predseda konferencie biskupov, bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský, zároveň znovu vyzval kňazov k aplikovaniu pastoračnej múdrosti a rešpektovaniu pokynov poriadkových zložiek. Informoval tiež, že slovenskí biskupi odporúčajú ľuďom, aby sa zúčastnili na celoplošnom testovaní na prítomnosť koronavírusu. Na podcaste informuje Ján Heriban.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 23.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.