TopTip

PODCAST: Ako sa pripravujú kňazi na detské sv. omše online?

PODCAST: Ako sa pripravujú kňazi na detské sv. omše online? zdroj foto: pexels.com

Príprava na detskú svätú omšu, ktorá je vysielaná cez internet je náročnejšia. Zhodujú sa na tom oslovení kňazi, ktorí aj počas pandémie slúžia sväté omše pre deti a to prostredníctvom internetu. Kňazi sa musia tiež  popasovať s výzvou zaujať deti na diaľku. Duchovní priznávajú, že na začiatku museli prekonať nie raz technické problémy a aj sa naučiť komunikovať s deťmi cez kameru. Viac zisťoval redaktor Pavol Hudák.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 24.09.2021

  • Všeobecný úmysel apoštolátu modlitby na september: Aby sme všetci vedeli robiť odvážne rozhodnutia v prospech jednoduchého životného štýlu, šetrnému voči životnému prostrediu, a aby sme sa tešili z mládeže, ktorá si radikálne osvojila tento štýl.
  • Úmysel KBS na september: Aby sa posolstvo evanjelia stávalo viditeľným v praktických činoch a živote našej spoločnosti.
  • Chcete, aby sa za vás modlili kňazi v Rádiu LUMEN? Napíšte nám svoju prosbu na umysel@lumen.sk a my ju uverejníme na tomto mieste
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.