TopTip

PODCAST Adriana Čurajová: Stretnutie s pápežom zmení život

PODCAST Adriana Čurajová: Stretnutie s pápežom zmení život zdroj foto: FB profil Adriany Čurajovej

Podcast #TesimeSaNaSvatehoOtca pokračuje aj tento týždeň. Na stretnutie pápeža s mladými sa špeciálne pripravuje aj Adriana Čurajová. Službu dobrovoľníčky pozná dôverne z vlastnej skúsenosti.

Čo môže zmeniť návšteva Svätého Otca na Slovensku? Tak často znie otázka ktorú v médiách kladieme našim hosťom. Odpovedí môže byť samozrejme veľa a na rôznych úrovniach. Od veľkej politiky kde sa očakáva prezentácia krajiny na medzinárodnej úrovni, cez oživenie viery v krajine, až po celkom osobnú zmenu života. Dnes si vypočujeme rozprávanie ženy, ktorej sa stretnutie s pápežom dotklo až tak, že rozhodnutie žiť kresťanstvo aktívne trvá dodnes. Popri tom že je učiteľka, je aj mama troch detí, manželka a aktuálne aj koordinátorka dobrovoľníkov pre návštevu Svätého Otca v Košiciach. Jej meno je Adriana Čurajová a rozpráva sa s ňou Martin Ďurčo.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.