TopTip

Odvysielame priamy prenos biskupskej vysviacky Mons. Petra Beňa

Odvysielame priamy prenos biskupskej vysviacky Mons. Petra Beňa Mons. Peter Beňo

Na slávnosť biskupskej vysviacky Mons. Petra Beňa, pomocného biskupa Nitrianskej diecézy, nie je možné prísť bez pozvánok. Komentovaný priamy prenos môžete počúvať už túto sobotu.

Mons. Petra Beňa si mnohí poslucháči Rádia LUMEN pamätajú z pôsobenia na pútnickom mieste Skalka nad Váhom. Symbolicky práve tam sa uskutoční 24. apríla 2021 o 11:00 jeho biskupská vysviacka. Vzhľadom na aktuálne hygienické opatrenia nie je možné zúčastniť sa tejto slávnosti bez pozvánky. Všetko však môžete zažiť v našom sobotnom vysielaní.

Špeciálny program v sobotu 24. apríla:

10:30 Spoznali sme Božiu lásku. Rozhovor s Mons. Petrom Beňom - novým pomocným biskupom Nitrianskej diecézy

11:00 Slávnosť biskupskej vysviacky pomocného biskupa nitrianskej diecézy Mons. Petra Beňa. Priamy prenos z Diecéznej svätyne sv. Andreja-Svorada a Beňadika v Skalke nad Váhom komentuje Pavol Jurčaga.

Biskupskú vysviacku prijme vkladaním rúk a konsekračnou modlitbou nitrianskeho diecézneho diecézneho biskupa Mons. Viliama Judáka. Spolusvätiteľmi budú apoštolský nuncius Svätej Stolice na Slovensku Mons. Giacomo Guido Ottonello a banskobystrický diecézny biskup Mons. Marián Chovanec.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Vaše úmysly 10.08.2022

  • O oslobodenie syna a nevesty zo závislosti. (mama)
Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.