TopTip

Od štvrtka 8. júna vysielame novénu k Božskému Srdcu z Litavy

Od štvrtka 8. júna vysielame novénu k Božskému Srdcu z Litavy

Rádio LUMEN vám tento rok prinesie všetky sväté omše z Deviatnika k Božskému Srdcu Ježišovmu v Litave. V piatok 16. júna nás tam stretnete aj v propagačnom stánku.

Každý deň vám ponúkneme svätú omšu v priamom prenose o 18:00 s výnimkou nedele 11. júna (sv. omšu vysielame o 10:30) a posledného dňa novény v piatok 16. júna (sv. omšu vysielame o 10:00). 

Ak sa chcete dozvedieť viac o Litave a úcte k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu, nalaďte si našu reláciu Pútnický víkend v piatok 9. júna o 16:30 alebo v repríze v sobotu 10. júna o 10:30.

Osobitne vás pozývame na 6. deň novény, keďže práve v utorok 13. júna bude hosťom a kazateľom na sv. omši Ján Krupa, náš náboženský redaktor a riaditeľ PRE LUMEN, n.o.

A nezabudnite, že v Litave sa môžeme stretnúť aj pri našom propagačnom stánku. Budeme tam prítomní počas vyvrcholenia celej novény v piatok 16. júna!

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča
Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.