TopTip

Od adventu nová séria online zamyslení

Od adventu nová séria online zamyslení

Už niekoľko rokov môžete online sledovať myšlienky slovenských otcov biskupov na našom facebooku a webe lumen.sk. V tejto snahe pokračujeme aj v novom liturgickom roku.

Tentoraz sme oslovili štvoricu otcov biskupov z rôznych oblastí cirkevného života. Mons. Peter Beňo, nitriansky pomocný biskup, bude na Rádiu LUMEN nielen viesť duchovnú obnovu, ale aj sprevádzať nás celým rokom svojimi úvahami k nedeľnému evanjeliu.

Tak ako v minulých rokoch sme oslovili aj jedného biskupa byzantského obradu. Tento rok ním bude vladyka Marián Andrej Pacák, ktorý nedávno pôsobil medzi Slovákmi byzantského obradu v kanadskom Toronte.

Ponuku Rádia LUMEN písať textové zamyslenia prijal aj vojenský ordinár, biskup František Rábek. V novembri viedol duchovnú obnovu pre poslucháčov Rádia LUMEN na Donovaloch a zamýšľal sa spolu s nami nad našou zasľúbenou vlasťou, teda nebeským príbytkom. Ďalšie úvahy prinesie aj v priebehu nového liturgického roka.

Do zostavy autorov nedeľných zamyslení bude patriť aj trnavský arcibiskup, Mons. Ján Orosch. Každý mesiac sa vás bude snažiť povzbudiť svojim pohľadom na impulzy zo Svätého písma.

Zamyslenia nájdete každý víkend už v sobotu podvečer na našom facebooku a na webe lumen.sk

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
House for a narrow plot with a gable roof.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.