TopTip

Od 1. septembra sa svetielkáči vyberú do prírody

Od 1. septembra sa svetielkáči vyberú do prírody zdroj foto: pexels.com

Od 1. septembra v našom vysielaní spúšťame nové svetielko - Do pohody do prírody. Zuzka a Barborka po speváckej súťaži prichádzajú s vtáčím spevom. V prachu, bahne, kríkoch i na stromoch. Tam všade si môžeme všímať stopy zvierat. Malí aj veľkí svetielkáči budú spoznávať zvieratá podľa stôp, ale aj podľa zvukov.

Počas leta sme v našom vysielaní predstavili viacero nových svetielok. Na mnohé z nich sa môžu deti tešiť aj od septembra. Takisto nás čaká aj vyhodnotenie veľkej rozprávkovej súťaže, v ktorej sme spoločne tvorili rozprávku o Stratenom dáždniku.

Svetielko vysielame v pracovné dni o 16:00 a v nedeľu o 8:30. V pondelok s najmenšími vo Svetielku Krpček spoznávame veci okolo nás. V utorok spoločne skúmame prírodu. V stredu cestujeme prstom po mape. Vo štvrtok spoznávame ľudské telo. V piatok si oddýchneme pri rozprávke. A v nedeľu sa stretávame pri Božom slove a biblických príbehoch.

Do konca roka majú Svetielkáči v pláne prijať nové posily. O chystanom konkurze sa viac dozviete už čoskoro v našom vysielaní.   

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Maison de famille populaire avec garage.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.