TopTip

Obetovanie Pána: Svedectvá rehoľníkov vo vysielaní

Obetovanie Pána: Svedectvá rehoľníkov vo vysielaní zdroj foto: flickr.com - CC licencia

Druhý februárový deň patrí rehoľníkom. Na vlnách Rádia LUMEN sa im budeme venovať v rannej téme, priamych prenosoch a svedectvách.

V Lumenáde (6:00-11:00) sa poslucháči môžu zapojiť do rannej témy o zasvätených osobách. Reč bude o miestach, kde všade môžeme stretávať rehoľníkov. Redaktorka Jana Ondrejková bude v živom vysielaní čítať odkazy poslucháčov z sms správ, mailovej pošty a facebooku Rádia LUMEN.
Ráno o 8:30 ponúkne slovenské katolícke rádio priamy prenos sv. omše z Katedrály sv. Františka Xaverského v Banskej Bystrici. Hlavným celebrantom bude Mons. Marián Chovanec, banskobystrický diecézny biskup. 
V popoludňajšom vysielaní si poslucháči vypočujú svedectvo rehoľnej sestry Františky Čačkovej OSF o prekonaní ochorenia Covid-19 a o jej motivácii pomáhať ako dobrovoľníčka v testovacích tímoch.
Večerná relácia Duchovný obzor o 20:00 prinesie podrobnejší pohľad na sviatok obetovania Pána. Zaznejú aj listy rehoľníkom, ktoré napísali biskupi Stanislav Stolárik, Viliam Judák a Ján Kuboš a taktiež rozšírené svedectvo sestry Františky Čačkovej OSF.

Podrobný program nájdete TU.

 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.