TopTip

Nová súťaž: DARUJ DOBRÝ SKUTOK

Nová súťaž: DARUJ DOBRÝ SKUTOK

Žiadna doba nás neospravedlňuje od toho, aby sme sa nesnažili byť ľudskými a šíriť dobro. Vstúpte do novej súťaže Rádia LUMEN a vyhrajte hodnotné ceny!

Čoraz ťažšie časy žijeme, tým viac pozitívnych ľudských vzorov správania si vyžadujú.  Aj preto sa Rádio LUMEN spolu so Slovenskou katolíckou charitou rozhodli vytvoriť projekt – Daruj dobrý skutok, ktorým chcú podnietiť ľudí na konanie dobra a hlavne pomôcť tým, ktorí sú na pomoc ostatných odkázaní. 

Pomôžte nám nájsť núdznych a priniesť im nádej a radosť.

Slovenská katolícka charita a  Rádio LUMEN chcú osloviť týmto projektom všetky vekové kategórie, aby priniesli svoj malý vklad pre Božie kráľovstvo na zemi. 
Projekt je plánovaný na jeden rok a každý mesiac bude pozostávať z jednej celomesačnej výzvy na konanie dobrých skutkov v určitej oblasti charity a z jednej 90 minútovej relácie Od ucha k duchu.  

Pomáhame vo vysielaní aj mimo neho

V relácii Od ucha k duchu bude každý mesiac hosťami zo Slovenskej katolíckej charity priblížená a zadaná jedna téma. V rámci témy z oblasti charity budú poslucháči vyzvaní, aby konali dobré skutky a napísali o svojich skúsenostiach do vysielania. V nasledujúcej relácii budú tieto skutky vyhodnotené z listov, mailov, či nahovorených svedectiev. Relácia bude obohatená aj o reportáže, rozhovory so zapojenými ľuďmi. Motiváciou budú každý mesiac tri menšie ceny a na konci roka jedna veľká cena, ktorá sa bude losovať zo všetkých zapojených ľudí do tohto projektu „Daruj dobrý skutok“. 

Začíname v sobotu 29. januára

Prvá relácia, kde predstavíme nový projekt, bude odvysielaná v sobotu 29. januára o 20:15. S hosťami zo Slovenskej katolíckej charity vám vysvetlíme ako sa do projektu zapojiť, prečo pomáhať všade okolo nás a hlavne ako to robiť účinne a efektívne. 

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
Casa con una stanza al piano terra.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.