TopTip

Nedeľné zamyslenia s otcami biskupmi pokračujú vo vynovenej podobe

Nedeľné zamyslenia s otcami biskupmi pokračujú vo vynovenej podobe

Už niekoľko rokov vás sprevádzame na našom webe a tiež na facebooku nedeľnými zamysleniami našich otcov biskupov. S novým liturgickým rokom prichádza aj nová skupina autorov.

V končiacom sa liturgickom roku ste čítali vždy v nedeľu na našom webovom sídle a na profile na facebooku zamyslenia arcibiskupa Cyrila Vasiľa a biskupov Mariána Chovanca, Jozefa Haľka a Mareka Forgáča. 

Prvou adventnou nedeľou otvárame s novým liturgickým rokom aj nový cyklus duchovných povzbudení. Svoje myšlienky o nedeľnom evanjeliu vám bude v nasledujúcom roku prinášať aj Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup-metropolita, ktorý sa prihovorí už na prvú adventnú nedeľu v podobe textového zamyslenia. Nasledovať ho bude v pravidelných intervaloch aj Mons. Ján Babjak, prešovský arcibiskup-metropolita, ktorý bude písať zamyslenia k evanjeliu v byzantskom obrade. Tešiť sa môžete tiež na povzbudenia od Mons. Stanislava Stolárika, rožňavského diecézneho biskupa a Mons. Jána Kuboša, spišského diecézneho administrátora.

Zaujímavosťou je, že zamyslenia nie sú prepisom z vysielania, ale originálnym obsahom, ktoré rádio ponúka iba na webe a na sociálnych sieťach. Cieľom je osloviť stále väčšiu skupinu on-line sledovateľov slovenského katolíckeho rádia kvalitným a jedinečným obsahom.

Zamyslenia našich otcov biskupov k nedeľným evanjeliám uverejňujeme vždy v sobotu večer na facebooku Rádia LUMEN a tiež na lumen.sk.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.
    Na tento deň zatiaľ nie je vytvorený programový plán.

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.