TopTip

Nedeľné zamyslenia s otcami biskupmi pokračujú vo vynovenej podobe

Nedeľné zamyslenia s otcami biskupmi pokračujú vo vynovenej podobe

Už niekoľko rokov vás sprevádzame na našom webe a tiež na facebooku nedeľnými zamysleniami našich otcov biskupov. S novým liturgickým rokom prichádza aj nová skupina autorov.

V končiacom sa liturgickom roku ste čítali vždy v nedeľu na našom webovom sídle a na profile na facebooku zamyslenia arcibiskupa Cyrila Vasiľa a biskupov Mariána Chovanca, Jozefa Haľka a Mareka Forgáča. 

Prvou adventnou nedeľou otvárame s novým liturgickým rokom aj nový cyklus duchovných povzbudení. Svoje myšlienky o nedeľnom evanjeliu vám bude v nasledujúcom roku prinášať aj Mons. Stanislav Zvolenský, bratislavský arcibiskup-metropolita, ktorý sa prihovorí už na prvú adventnú nedeľu v podobe textového zamyslenia. Nasledovať ho bude v pravidelných intervaloch aj Mons. Ján Babjak, prešovský arcibiskup-metropolita, ktorý bude písať zamyslenia k evanjeliu v byzantskom obrade. Tešiť sa môžete tiež na povzbudenia od Mons. Stanislava Stolárika, rožňavského diecézneho biskupa a Mons. Jána Kuboša, spišského diecézneho administrátora.

Zaujímavosťou je, že zamyslenia nie sú prepisom z vysielania, ale originálnym obsahom, ktoré rádio ponúka iba na webe a na sociálnych sieťach. Cieľom je osloviť stále väčšiu skupinu on-line sledovateľov slovenského katolíckeho rádia kvalitným a jedinečným obsahom.

Zamyslenia našich otcov biskupov k nedeľným evanjeliám uverejňujeme vždy v sobotu večer na facebooku Rádia LUMEN a tiež na lumen.sk.

Podobné články

Počúvajte naživo

Aktuálny program

počasie

Počasie podľa
P. Jurčoviča

Akcia s Prodomom

Prodom - projekty domov
ponúka viac ako 880 projektov rodinných domov.

V prípade že do poznámky pri objednávke uvediete
"RADIO LUMEN"
automaticky získavate 5% zľavu na vybraný projekt domu.

V prípade, že žijete v zahraničí napríklad projekt
4-Zimmer-Bungalow mit lichtdurchflutetem Wohnbereich mit Oberlichtern.

Darujte 2% Podporte vaše rádio LUMEN klub

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.